Seznam akcí, školení a workshopů

Jarní workshop pro členy Klubu rozpočtářů formou webináře

Workshopy Klubu rozpočtářů se konají dvakrát ročně na jaře a na podzim v Praze a v Brně. Jsou určeny pouze pro aktivní členy Klubu. Témata workshopů jsou přizpůsobena potřebám a přáním členů Klubu rozpočtářů. 

 

Místa konání:

ONLINE

DETAIL workshopu

W02 - Online školení - Průběh výstavby online

Sledujte své stavby jednoduše a sdílejte průběh výstavby online s partnery. Začněte využívat nové online řešení Průběh výstavby, které postupně nahradí modul Čerpání. Mějte své soupisy výkonů na celé stavbě v jedné přehledné tabulce a dostupné kdekoliv přes webový prohlížeč. Délka trvání 45 minut.

W11 - Online školení - Tvorba rozpočtu

Naučte se jak tvořit nabídkový rozpočet pomocí rozpočtářského SW KROS 4. Délka trvání 10:00 - 11:30.

W01 - Online školení - KUBIX - předprojektový odhad ceny stavby

W01 – KUBIX - kvalifikovaný podklad o ceně stavby pro rozhodování do 15 minut! Seznámíme Vás s aplikací od společnosti ÚRS pro rychlý výpočet ceny stavby ve fázi záměru včetně žádaných novinek v právě vydané aktualizaci. Zjistěte snadno cenu investice zadáním velikosti, základních parametrů plánované stavby a nastavením úrovně vybavení. Délka trvání 60 minut. Od 10:00 do 11:00.

B1 - Základy rozpočtování s využitím IT

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B1 provede účastníky systémem KROS základními činnostmi při tvorbě rozpočtů s využitím položek Cenové soustavy ÚRS.

B2 - Rozpočtování a kalkulace s využitím IT

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B2 provede účastníky systémem KROS od základních činností až po pokročilé moduly za souběžného užití položek Cenové soustavy ÚRS

C1 - Pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Pro všechny rozpočtáře a přípraváře, kteří aktivně pracují s programem KROS 4 a potřebuji cvičení a trénink v ovládání nových funkcí a vychytávek. Objevte nové a dosud neodhalené možnosti, které ušetří vaši práci a čas.

A4 - Základy praktického rozpočtování a kalkulování

Kurz A je nejrozsáhlejší a nejkomplexnější kurz společnosti ÚRS CZ. Účastníci kurzu získají podrobné znalosti a praktické dovednosti v oblasti oceňování stavebních prací. Kurz probíhá formou přednášek a praktických cvičení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.