Seznam akcí, školení a workshopů

F1 - Výkazy výměr z projektu

Školení aplikace Výměry online, která umožňuje snadný a přesný způsob odměřování z projektové dokumentace. Odečítejte množství automaticky přímo z výkresů PDF nebo DWG - délky, plochy, objemy nebo počty prvků. Každé měření je uložené v přehledné tabulce pro další využití a díky propojení s projektem se už ve svých výpočtech nikdy neztratíte.. Délka trvání 9:00 - 12:00.

B2 - Rozpočtování a kalkulace s KROS 4

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B2 provede účastníky systémem KROS od základních činností až po pokročilé moduly za souběžného užití položek Cenové soustavy ÚRS. Délka trvání 9:00 - 15:00.

I1 - Práce investora se stavebním rozpočtem

Zadáváte stavební práce a pracujete s rozpočty? Potřebujete je kontrolovat po věcné a cenové stránce? Vyhodnocujete výběrová řízení a sledujete prostavěnosti? Na kurzu I si všechny tyto činnosti prakticky procvičíte a zdokonalíte se v nich. Délka trvání 9:00 - 15:00

B3 - Importy rozpočtů, kalkulace, průběh výstavby

Rozšiřte si své znalosti ovládání programu KROS 4 v oblasti importů rozpočtů z elektronických formátů , kalkulace nákladových složek cen položek CS ÚRS, sledování průběhu výstavby a tvorby dodatků. Délka trvání 9:00 - 15:00

C1 - Pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Pro všechny rozpočtáře a přípraváře, kteří aktivně pracují s programem KROS 4 a potřebuji cvičení a trénink v ovládání nových funkcí a vychytávek. Objevte nové a dosud neodhalené možnosti, které ušetří vaši práci a čas. Délka trvání 9:00 - 15:00.

N1 - Novinky v CS ÚRS a KROS 4

Novinky a změny v DATABÁZI ÚRS 2024/II a v SW KROS 4. Délka trvání 120 minut.

Y1 - Školení pro vyučující 2024

DEK školení pro vyučující středních stavebních škol 2024. Novinky z oblasti BIM , představení nových elektronických nástrojů využívaných ve stavební praxi, sdílení zkušeností z realizací staveb. Délka trvání 10:00 - 15:00.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.