Seznam akcí, školení a workshopů

Podzimní workshop pro členy Klubu rozpočtářů

Workshopy KR se konají dvakrát ročně na jaře a na podzim v Praze a v Brně. Jsou určeny pouze pro aktivní členy Klubu. Témata workshopů jsou přizpůsobena potřebám a přáním členů Klubu rozpočtářů. 

Program workshopu:

  • Novinky v CS ÚRS 2021/2 a 2022/1 - Ing. Václav Zach
  • Vývoj cen materiálu v roce 2021 - Ing. Ondřej Zrza
  • Oceňování opravy památkových a historických fasád - Ing. arch. Karel Březina (Brno), František Mrázek (Praha)
  • Vzorové skladby a jejich komerční varianty - Ing. et Ing. Daniel Kliment
  • KROS - Figury - Ing. Jiří Zábranský (pouze Praha)
  • Nové specifikace práce v Krosu (vývoj) - Ing. Ondřej Šimáček 
  • Online podmínky ÚRS a jejich používání - Ing. Ondřej Šimáček 
  • Klub rozpočtářů - nové slevy a bonusy 

 

DETAIL workshopu

A4 - Základy praktického rozpočtování a kalkulování

Kurz A je nejrozsáhlejší a nejkomplexnější kurz společnosti ÚRS CZ. Účastníci kurzu získají podrobné znalosti a praktické dovednosti v oblasti oceňování stavebních prací. Kurz probíhá formou přednášek a praktických cvičení.

B2 - Rozpočtování a kalkulace s využitím IT

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B2 provede účastníky systémem KROS od základních činností až po pokročilé moduly za souběžného užití položek Cenové soustavy ÚRS

B1 - Základy rozpočtování s využitím IT

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B1 provede účastníky systémem KROS základními činnostmi při tvorbě rozpočtů s využitím položek Cenové soustavy ÚRS.

C1 - Pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Pro všechny rozpočtáře a přípraváře, kteří aktivně pracují s programem KROS 4 a potřebuji cvičení a trénink v ovládání nových funkcí a vychytávek. Objevte nové a dosud neodhalené možnosti, které ušetří vaši práci a čas.

K1 - Co dělat, když v databázi nenaleznu položku ?

Kurz K je zaměřen na R položky a individuální kalkulace vytvářené podle metodiky ÚRS. Před kurzem je doporučeno začínajícím rozpočtářům absolvovat kurz A.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.