Seznam akcí, školení a workshopů

Workshop pro členy Klubu rozpočtářů

Workshopy typu KR se konají dvakrát ročně na jaře a na podzim v Praze a v Brně. Jsou určeny pouze pro aktivní členy Klubu. Témata workshopů jsou přizpůsobena potřebám a přáním členů Klubu rozpočtářů.

 

Přesný obsah jarního workshopu včetně časového harmonogramu bude upřesněn 02/2020. Termíny podzimního workshopu budou zveřejněny v letních měsících 2020.

Workshop je určený pouze pro registrované členy Klubu rozpočtářů. Každý člen se může přihlásit 1x na termín jarního workshopu a 1x na termín podzimního workshopu. 

DETAIL workshopu

KURZ N1 – Novinky a změny v DATABÁZI a v SW KROS 4

Program: 

I. část -  Změny a novinky v programu KROS 4 (60 min)

(Rychlá tvorba rozpočtu pomocí zápisu vzorových rozpočtů a skladeb konstrukcí, sledování výkonů od subdodavatelů, zjednodušený import z Excelu, novinky v BIM a oceňování 2D/3D projektů, tvorba výkazu výměr z BIM modelu, prohlížeč výkresové dokumentace s funkcí měření)

 

Přestávka (30 minut)

 

II. část - Novinky a úpravy v Cenové soustavě ÚRS (60 min)

(800-1 Zemní práce - Nové koncepční řešení katalogu s důrazem na aktuální normy a zjednodušení metodiky používání katalogu, 763 Konstrukce suché výstavby - byla provedena zásadní revize položek pro sádrokartonové, sádrovláknité a cementovláknité konstrukce, 772, 782 Podlahy z kamene, Obklady z kamene - doplněny nové části demontáž dlažeb a obkladů z kamene…)

Cena: pro členy Klubu rozpočtářů ZDARMA (běžná cena 1200,- Kč bez 21% DPH za osobu)

 

DETAIL workshopu

Kurzy a školení - Rozpočtování a oceňování ve stavebnictví

 

Společnost ÚRS CZ pořádá specializované kurzy a semináře pro rozpočtáře, přípraváře, projekt managery, pracovníky investora a další účastníky stavební výroby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.