Seznam akcí, školení a workshopů

Jarní workshop pro členy Klubu rozpočtářů

Workshopy Klubu rozpočtářů se konají dvakrát ročně na jaře a na podzim v Praze. Jsou určeny pouze pro aktivní členy Klubu. Témata workshopů jsou přizpůsobena potřebám a přáním členů Klubu rozpočtářů. 

Program workshopu:

  • Vývoj cen materiálů 2023 - aktuální data - Ing. Ondřej Zrza
  • Ukázka rozpočtu tepelné čerpadlo země/voda
  • Soupisy prací veřejných zakázek s využitím Cenové soustavy ÚRS - Ing. Jan Plešmíd
  • Reverzní specifikace a praktické využití - Ing. Jiří Zábranský
  • Ceníky výrobců propojené na dodavatele a na položky CS ÚRS - Ing. Vladimír Panák
  • Podmínky ÚRS - Ing. Ondřej Šimáček
  • Výměry - Ing. David Zdražil
  • Obchodní model SaaS - Ing. Ondřej Trtík

DETAIL workshopu

A4 - Základy praktického rozpočtování a kalkulování

Kurz A je nejrozsáhlejší a nejkomplexnější kurz společnosti ÚRS CZ. Účastníci kurzu získají podrobné znalosti a praktické dovednosti v oblasti oceňování stavebních prací. Kurz probíhá formou přednášek a praktických cvičení. Délka trvání 9:00 - 15:00.

B1 - Základy rozpočtování s KROS 4

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B1 provede účastníky systémem KROS základními činnostmi při tvorbě rozpočtů s využitím položek Cenové soustavy ÚRS. Délka trvání 9:00 - 15:00.

C1 - Pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Pro všechny rozpočtáře a přípraváře, kteří aktivně pracují s programem KROS 4 a potřebuji cvičení a trénink v ovládání nových funkcí a vychytávek. Objevte nové a dosud neodhalené možnosti, které ušetří vaši práci a čas. Délka trvání 9:00 - 15:00.

K1 - Co dělat, když v databázi nenaleznu položku ?

Kurz K je zaměřen na R položky a individuální kalkulace vytvářené podle metodiky ÚRS. Před kurzem je doporučeno začínajícím rozpočtářům absolvovat kurz A.

B2 - Rozpočtování a kalkulace s KROS 4

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B2 provede účastníky systémem KROS od základních činností až po pokročilé moduly za souběžného užití položek Cenové soustavy ÚRS. Délka trvání 9:00 - 15:00.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.