Seznam akcí, školení a workshopů

A4 - Základy praktického rozpočtování a kalkulování

Kurz A je nejrozsáhlejší a nejkomplexnější kurz společnosti ÚRS CZ. Účastníci kurzu získají podrobné znalosti a praktické dovednosti v oblasti oceňování stavebních prací. Kurz probíhá formou přednášek a praktických cvičení. Délka trvání 9:00 - 15:00.

F1 - Výkazy výměr z projektu

Školení aplikace Výměry online, která umožňuje snadný a přesný způsob odměřování z projektové dokumentace. Odečítejte množství automaticky přímo z výkresů PDF nebo DWG - délky, plochy, objemy nebo počty prvků. Každé měření je uložené v přehledné tabulce pro další využití a díky propojení s projektem se už ve svých výpočtech nikdy neztratíte.. Délka trvání 9:00 - 12:00.

E1 - Základy rozpočtování oboru elektro v ÚRS

Sestavujete stavební rozpočty pro obor elektro? Dostáváte nabídky od elektromontážních firem? Rozpočtujte s položkami ÚRS a mějte své soupisy prací v souladu s legislativou veřejných zakázek. Délka trvání 9:00 - 15:00.

T1 - Nové materiály a technologie v KROS 4

Sledujete nové trendy a technologie ve stavebnictví? Chcete je používat i při tvorbě svých rozpočtů? Přijďte se podívat na aktuální novinky v sortimentu vybraných výrobců v SW KROS 4 s prezentacemi přímo od zástupců výrobců a na praktické a rychlé využití při tvorbě rozpočtů a nabídek. Na semináři vystoupí výrobci z oblasti povrchových úprav, betonových stropních výrobků, inženýrských sítí a dalších systémů. Délka trvání 9:00 - 13:00.

B2 - Rozpočtování a kalkulace s KROS 4

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B2 provede účastníky systémem KROS od základních činností až po pokročilé moduly za souběžného užití položek Cenové soustavy ÚRS. Délka trvání 9:00 - 15:00.

B1 - Základy rozpočtování s KROS 4

Kurzy typu B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání rozpočtového a kalkulačního SW KROS. Kurz B1 provede účastníky systémem KROS základními činnostmi při tvorbě rozpočtů s využitím položek Cenové soustavy ÚRS. Délka trvání 9:00 - 15:00.

I1 - Práce investora se stavebním rozpočtem

Zadáváte stavební práce a pracujete s rozpočty? Potřebujete je kontrolovat po věcné a cenové stránce? Vyhodnocujete výběrová řízení a sledujete prostavěnosti? Na kurzu I si všechny tyto činnosti prakticky procvičíte a zdokonalíte se v nich. Délka trvání 9:00 - 15:00

Z1 - Sledování průběhu výstavby

Sledujte své stavby jednoduše a sdílejte průběh výstavby online s partnery. Mějte své soupisy výkonů na celé stavbě v jedné přehledné tabulce a dostupné kdekoliv přes webový prohlížeč. Přehledně vyhodnocujte a jednoduše vytvářejte změnové listy ke schválení. Ukázky práce probíhají s využitím systému KROS 4 a online prostředí www.bimplatforma.cz. Délka trvání 9:00 - 12:00.

C1 - Pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Pro všechny rozpočtáře a přípraváře, kteří aktivně pracují s programem KROS 4 a potřebuji cvičení a trénink v ovládání nových funkcí a vychytávek. Objevte nové a dosud neodhalené možnosti, které ušetří vaši práci a čas. Délka trvání 9:00 - 15:00.

K1 - Co dělat, když v databázi nenaleznu položku ?

Kurz K je zaměřen na R položky a individuální kalkulace vytvářené podle metodiky ÚRS. Před kurzem je doporučeno začínajícím rozpočtářům absolvovat kurz A. Délka trvání 9:00 - 15:00.

H1 - Oceňování stavebních prací na historických objektech

Jak přistupovat k oceňování stavebních prací na památkách? Jak určit cenu rekonstrukce, restaurace, konzervace a modernizace historických objektů? Délka trvání 9:00 - 15:00.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.