Jak se stát členem Klubu rozpočtářů?

Zabýváte se rozpočtováním? Chcete aktivně spolupracovat s uznávaným tvůrcem oceňovacích metodik a cenové soustavy stavebních konstrukcí a prací v ČR?

Členem Klubu rozpočtářů se mohou stát fyzické a právnické osoby se zájmem o problematiku rozpočtování. Stačí jen odeslat vyplněný registrační formulář a po našem schválení přihlášky uhradit členský příspěvek. Ihned po registraci získáváte přístup ke svému uživatelskému účtu v rámci Programu výhod BASIC.

Chci se stát členem Více o programech výhod

Roční členský příspěvek (od 1. 1. do 31. 12.)

bez DPH

Možnost účastnit se až 2 workshopů pořádaných výhradně jen pro Klub rozpočtářů v ceně.

50 % sleva

Pro studenty prezenčního studia
po doložení platného potvrzení o studiu.

Členský příspěvek se platí až po schválení přihlášky ze strany ÚRS CZ a.s.

Co mi přinese členství v Klubu rozpočtářů?

Budu členem jediného profesního sdružení rozpočtářů v České republice.
Těžím ze sdružování se s kolegy, předávání informací a zkušeností na workshopech.
Mám možnost získat zvýhodněné profesní pojištění jako člen klubu.
Můžu získat Certifikát Klubu rozpočtářů včetně zveřejnění mého profilu rozpočtáře na webu ÚRS.
Mám vstup zdarma na vybrané akce pořádané firmou ÚRS CZ.
Mám přístup do webové platformy jen pro členy – úložiště dat, diskuzní fórum.
Získám přednostní přístup k novým produktům pro rozpočtáře (jejich testování včetně zvýhodněného použití).
Dostanu zvýhodněné ceny produktů a školení ÚRS CZ.
Mám možnost navázat užší spolupráci s ÚRS CZ.
Mám možnost získat nové zakázky zprostředkované přes ÚRS.

Máme toho pro vás ješte více.
Programy plné výhod.

Záleží jen na vás, kolik z výhod členství v Klubu rozpočtářů budete využívat.
Jednotlivé programy výhod se odvíjí od rozsahu vaší spolupráce se společností ÚRS CZ a využíváním jejich produktů.

V prvním roce členství automaticky využíváte výhody programu BASIC a na začátku každého dalšího roku si sami zvolíte program výhod, který chcete využívat. Sami si tak můžete určit rozsah spolupráce podle vašich potřeb a možností.

Chci se stát členem

Porovnání programů výhod

* Pouze pro uživatele CS ÚRS.
** Možnost přenositelnosti voucheru na osobu, která není doposud uživatelem CS ÚRS.
Program výhod platný od 1. 10. 2021
Pokud není uvedeno jinak, tak výhody nejsou přenositelné na jinou osobu nebo společnost.

Podmínky plnění programů výhod

BASIC
1
  • Odevzdání (vložení) min. 5 objektů ročně v prostředí odevzdávání objektů na platformě.
STANDARD
  • Odevzdání 6-9 objektů ročně v prostředí odevzdávání objektů na platformě.
  • Využívání CS ÚRS.
PREMIUM
  • Odevzdání min. 10 objektů ročně v prostředí odevzdávání objektů na platformě.
  • Využívání CS ÚRS.
  • Testování nových produktů a zpětná vazba.
  • Spolupráce na obsahu a realizaci kurzů.
Co znamená “odevzdaný objekt”?
Pod názvem objekt se myslí rozpočtová dokumentace v CS ÚRS (ve formátu “Kros zakázka - *.kz nebo *.UNIXML) a k ní související projektová dokumentace (technická zpráva, půdorysy, řezy a pohledy objektu atd.) ve stupni provedení stavby (ve formátu .pdf, .dwg, .docx).